Kurs Tańca Tarnowskie Góry

Nauka tańca, kursy tańca w Tarnowskich Górach

Kurs Tańca Tarnowskie Góry

W Tarnowskich Górach kursy tańca rozpoczynają się zazwyczaj jesienią i wiosną. Są to zajęcia przeznaczone dla młodzieży starszej, a także osób dorosłych, którzy dopiero chcą rozpocząć swoją przygodę z tańcem. W grupie podstawowej zaczynamy spokojnie, krok po kroku rozwijamy umiejętności naszych kursantów. Specjalny program taneczny, który działa już od 1992 roku gwarantuje najwyższą jakość. Przeczytaj więcej o naszych kwalifikacjach w zakładce „o szkole tańca

Kursy tańca to świetna forma aktywności na co dzień, zbliża się wesele, bankiet? A może po prostu chcesz nauczyć się tańczyć i na każdej imprezie schodzić z parkietu jako ostatni? Przyjdź na pierwsze zajęcia, przekonaj się i zapisz się do grupy.

Nowy kurs tańca – Tarnowskie Góry

Kurs Tańca Towarzyskiego dla początkujących
I stopień – 26 września 2024 (czwartek) 19.30
ZSTU Tarnowskie Góry, ul. Pokoju 14
(wejście bezpośrednio na salę od tyłu szkoły)

kurs tańca tarnowskie góry
Szkoła Tańca Tarnowskie Góry
Nauka tańca Tarnowskie Góry
Salsa Tarnowskie Góry

Pierwszy krok – informacje

• Zanim zdecydujesz się wybrać na pierwsze zajęcia potwierdź sobie, czy termin i adres pozostały aktualne. SMS, telefonicznie lub na głównej stronie naszej szkoły www.taniec-slask.pl
  • Kurs tańca stopień I to kurs zupełnie od podstaw. Dołączyć może każdy, bez względu na wiek oraz umiejętności – to zajęcia przeznaczone dla osób dorosłych i młodzieży starszej.
  • Nie musisz wcześniej się zapisywać, wystarczy zabrać wygodne obuwie zamienne, przyjść, wziąć udział i na miejscu zapisać się do grupy.
  • Aby uczestniczyć w kursie nie potrzebujesz pary, nasz program taneczny działa już od 1992 roku i genialnie się sprawdza
  • Pierwsze spotkanie jest niezobowiązujące, zapłacisz za nie dopiero, kiedy zdecydujesz zapisać się do grupy.
  • Jeżeli szukasz kursu tańca w innym mieście, bardziej odpowiada Ci wtorek, środa, czy niedziela zajrzyj do zakładki inne miasta i znajdź termin i lokalizację idealną dla Ciebie. Nasza szkoła tańca zawsze wychodzi naprzeciw potrzebom naszych klientów, dlatego gama zajęć i terminów jest bardzo duża.